DiCaprio me të dashurën 23 vite më të re i bashkohen Al Pacino-s!

Prishtinë | 14 Qer 2018 | 13:48 | Nga

Mbas takimit të tyre të parë në dhjetor, duket se lidhja po shkon më së miri midis aktorit DiCaprio dhe modeles Camila Morrone.

Edhe pse Morrone është 23 vite më e re se DiCaprio, duket se aktori i ka vjedhur zemrën teksa fotografohen të dy jashtë një restoranti.

Sikurse vajza e saj, edhe Sola ka një diferencë prej 36 vitesh me aktorin Pacino.

Katërshja kaluan një mbrëmje në një restorant te stilit grek në Beverly Hills.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme