Diçka e çmendur po lind mes Flori Mumajesit dhe Arilena Arës (Foto)

Prishtinë | 11 Kor 2017 | 15:48 | Nga

Jemi të sigurt që në klube, qoftë në verë apo në dimër, kënga “Nallane” është dëgjuar me dhjetëra herë.

E nëse menduat se Nallanet u mbyllën me vazhdimin e këngës së dytë gaboheni.

Flori Mumajesi nuk mund të ndalë suksesin e tyre me aq, duke i kthyer në një “tirologji”.

Surpriza vazhdon ende kur në foton e publikuar nga vetë kantautori shohim se përveç Dj Vicky bashkëpunëtorja e radhës është Arilena Ara e cila është në majat e karrierës së saj.

Tashmë presim të dëgjojmë çfarë ka përgatitur treshja “e çmendur”!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme