Dilema, cila nga motrat Kardashian është më mahnitëse (Foto)

Prishtinë | 11 Pri 2018 | 12:36 | Nga

Kourtney dhe Kim Kardashian kanë reklamuar thuajse çdo ditë në rrjetet sociale format e tyre mahnitëse gjatë pushimeve në “Turks and Caicos”.

Këtë herë duket se mamaja e tre fëmijëve e ka lënë në hije “fenomenin” e reality show.

Kourtney, 38 vjeç, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto duke ecur krahë motrës së saj – Kim, në plazh, ndërkohë që dukej e mrekullueshme me bikini ngjyrë blu.

View this post on Instagram

my sibling

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

Honey Ryder

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

sporty spice

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

good morning, island

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme