Ditëlindja e Cardi B në ishujt luksozë Turks dhe Caicos

Prishtinë | 15 Tet 2019 | 09:09 | Nga Ekonomia Online

Reperja e famshme amerikane, Cardi B, sapo ka mbushur 27 vjeç, dhe ajo po feston larg të gjithëve me miqtë, familjen dhe me shumë argëtim në diell.

Reperja e hitit “Money” shkoi në drejtim të ishujve luksozë Turks dhe Caicos gjatë fundjavës, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Offset, motra Hennessy Carolina, fotografi Jose Guerra dhe disa miq të tjerë.

Grupi qëndroi në një vilë të mrekullueshme në plazh dhe shfrytëzoi gjithçka që kishte për të ofruar, duke ndarë aventurat e tyre në Instagram gjatë gjithë kohës.

Nga jahti deri tek noti e deri te pushimet në diell, udhëtimi ka qenë i mbushur me momente relaksuese për ekuipazhin e Cardi – megjithëse grupi janë argëtuar gjatë gjithë natës.

Në një video të postuar në Instagram nga motra e Cardit, Hennessy, ylli amerikan është parë duke vallëzuar rreth një tryeze kuzhine e veshur në një palë bikini të bardhë, Louis Vuitton.

Në një tjetër postim në Instagram të Hennessy, zeshkania është parë duke brohoritur pranë Offset ndërsa ai merr po xhironte nënën e vajzës së saj.

Udhëtimi ka qenë gjithashtu plot argëtim për vajzën e ditëlindjes, e cila në çdo moment shihet duke vallëzuar e zbukuruar me bikini seksuale. Offset, me të cilin ndan vajzën Kulture, një vjeçe, duket se po shijon lëvizjet e gruas së tij, duke parë me vëmendje teksa bën gjërat e saj.

E vetmja dobësi e pushimeve të ditëlindjes, sipas Cardi B ishte vajza Kulture, e cila nuk ishte e pranishme në udhëtimin e tyre. “Më mungon fëmija im”, ka shkruar ajo në një imazh të Kulture. Ajo po ashtu etiketoi datën kur u fotografua, 11 tetor, që është data e lindjes së Cardit.

Theksojmë se çifti i njohur botëror në fund të shtatorit festuan dy vjet martesë./Telegraf

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme