Dizejnatorja Vjollca Llapashtica vjen me koleksionin e 2017-ës (Foto)

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 09:34 | Nga

Dizejnatorja Vjollca Llapashtica, gjatë këtyre ditëve, ka nxjerrë koleksionin më të ri për vitin 2017.

Në këtë koleksion ajo ka sjellë kryesisht fustane me dizajnë të llojllojshëm, por më së shumti fustane solemn dhe tejet elegant, që kryesisht ju ngjasojnë femrave mbretërore, etj.

Këto fustane janë të punuara me materiale unike, me plotë punë dore, plish etj.

Modelja e njohur Diana Avdiu dhe disa kliente të Vjollcës prezantojnë superkoleksionin e saj.

vjollca-llapashtica vjollca-llapashtica1 vjollca-llapashtica6 vjollca-llapashtica7 vjollca-llapashtica8 vjollca-llapashtica9 vjollca-llapashtica10 vjollca-llapashtica11 vjollca-llapashtiva9vjollca-llapashtica4 vjollca-llapashtica5vjollca-llapashtica12 vjollca-llapashtica13 vjollca-llapashtica14 vjollca-llapashtiva9

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme