Dj Diplo: Femrat kosovare po pushtojnë botën

Prishtinë | 18 Shk 2019 | 10:38 | Nga Ekonomia Online

Dj Diplo dhe këngëtarja Era Istrefi kanë një shoqëri shumë të mirë me njëri-tjetrin, por ajo që nuk dinim është se Dj i njohur ka një mendim pozitiv për talentet nga Kosova.

Pikërisht në përvjetorin e 11-të pavarësisë së Kosovës, artisti me famë botërore ka vlerësuar artistet kosovare.

“Femrat kosovare po sundojnë botën.”- shkruan Diplo në mbishkrimin e fotos së postuar në llogarinë e tij në Instagram ku shfaqet përkrah Era Istrefit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme