Dj Harris sivjet në Sunny Hill

Prishtinë | 25 Qer 2019 | 19:23 | Nga Ekonomia Online

Festivali Sunny Hill sivjet do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Prishtinë.

Këtë herë në Prishtinë do të vjen Dj Calvin Harris, sipas një njoftimi të publikuar në faqen e festivalit, transmeton Klan Kosova.

Ndonëse akoma nuk janë zbuluar shumë detaje është bërë e ditur se në Prishtinë do të përformojnë edhe Ledri Vula, Kida dhe shumë emra të tjerë të njohur.

Image may contain: one or more people and text

Të ngjashme