Djali i ish-guvernatorit Fullani kapet mat me një tjetër vajzë

Prishtinë | 20 Gus 2019 | 12:06 | Nga Ekonomia Online

Vetëm një muaj pasi Kejda Ajazi, vajza e funksionarws shqiptare, bëri publike lidhjen me djalin e ish-guvernatorit, Erik Fullani, ky i fundit u kap mat në krahët e një tjetre.

Prej disa orësh në rrjet po qarkullon një foto e Erikut në Dhërmi, duke u puthur me një vajzë brune, ndërkohë që të gjithë e dinim të lidhur me Kejda Ajazin.

Burime për “Iconstyle.al” kanë zbuluar identitetin e vajzës në fjalë, e cila siç u mësua më parë, është 16 vjeç dhe po frekuentohet prej disa kohësh me djalin e ish-guvernatorit.

Ajo quhet Brisila dhe më poshtë kemi siguruar një foto të sajën. Ende nuk dihet nëse Eriku dhe Kejda i kanë dhënë fund me njëri-tjetrin dhe të gjithë jemi kuriozë për reagimin e vajzës së Majlinda Bregut, e cila deri tani nuk ka qenë tepër aktive në rrjete sociale

Të ngjashme