Djali i madh i feston ditëlindjen, Sabri Fejzullahu e uron në këtë mënyrë

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari ka zgjedhur t’i bëjë një urim special përmes rrjeteve sociale.

Duke publikuar një imazh në storien e tij, Sabri Fejzullahu i ka shkruar edhe një dedikim.

Këngëtari ndër të tjera i ka uruar edhe shumë vite me lumturi dhe gjithë të mirat.

“100 i festofsh i gëzuar me dinjitet me dituri me dashni punë të mbarë me respekt me edukatë me sinqeritet e me 100 epitete që i posedon Ti djali i babi”, kanë qenë fjalët e këngëtarit.

Ndryshe, rikujtojmë se Armendi është djali i Sabri Fejzullahut nga martesa e tij e parë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme