“Do u tregoj fëmijëve të mi se ky ishte supermeni”, Ledri hidhet me parashutë

Prishtinë | 13 Jan 2020 | 18:38 | Nga Ekonomia Online

Ledri Vula ka përjetuar momente të paharrueshme në Dubai.

Ledri Vula udhëtuar për në Emiratet e Bashkuara, për t’i kaluar disa ditë pushimi në këtë vit të ri.

Reperi i cili ditë më para kishte fshirë gjitha postimet nga llogaria e tij në Instagram, ka ndarë para pak çasteve një moment me fansat e tij që do i mbet në memorie gjithë jetën.

Ledri përjetoi një aventurë duke u hedhur nga helikopteri si parashutist, në Dubai dhe kishte shkruar pranë videos “Do u tregoj fëmijëve të mi se ky ishte supermeni”./ln

View this post on Instagram

Imma tell my kids this was superman 👊🏼🤣

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme