Doktori i Kim Kardashianit flet për celulitin e saj

Prishtinë | 30 Pri 2017 | 14:35 | Nga

Së fundi, Kim Kardashian u shfaq në disa fotografi me një prapanicë edhe më të madhe, meqë rast mjeku i saj thotë se ajo e ka tepruar me intervenime.

Kirurgu estetik, doktor Aardon Rollings, që thuhet ta ketë trajtuar yllin televiziv, tha që fotot e fundit të Kim në Meksikë, duhet të shërbejnë si paralajmërim për gratë tjera që konsiderojnë “ngritjen braziliane të vitheve” (Brazilian butt-lift). “Nëse kanë celulit para procedurës, atëherë celuliti do të mbetet aty edhe pas saj. Njerëzit duhet ta mendojnë këtë gjë, ose prapanica e tyre do të duket keq sikurse e Kim-it”.

Sipas Rollins, Kim tani e ka humbur vendin si prapanica më e mirë, dhe tani atë vend e ka motra e saj Kylie.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme