Donaldi dhe Beatrix puthen në buzë, më pas futen në dollap

Prishtinë | 02 Dhj 2021 | 20:23 | Nga Ekonomia Online

Ka ndodhur puthja e parë mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big Brother VIP.

Pak ditë pasi shprehën pëlqimin për njëri-tjetrit, nuk ka vonuar dhe tanimë ata kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, shkruan Reporteri.

Derisa ishin në dhomën e gjumit, të shtrirë te krevati i Donaldit, ai e puth atë në buzë.

Kujtojmë se kjo nuk ishte puthja e tyre e vetme, pasi një gjë e tillë ndodhi sërish, ku Beatrix ishte futur në dollap dhe aty patën disa momente tjera të zjarrta.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme