Donaldi pikturon portretin e Beatrixës: Nuk e kam aq të madhe hundën

Prishtinë | 10 Jan 2022 | 16:17 | Nga Ekonomia Online

Donaldi sot ka bërë një tjetër portret brenda shtëpisë.

Sot ai ka pikturuar porterin e Beatrixës.

E pasi ka pikturuar ai Beatrixës, kanë filluar ngacmimet për mënyrën se si ai ka pikturuar hundën e saj.

Beatrixa me qeshje i thoshte Donaldit se nuk e ka hundën aq të madhe sa e ka pikturuar ai.

Me shaka Donaldi i ka thënë se ai ia ka zvogëluar sepse e ka edhe më të madhe.

Donaldi dje është surprizuar nga fansat me një parashutë ku shkruhej ‘9 janar’ dhe përkonte me ditëlindjen e Borës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme