Donaldi reagon pasi e nxori nga shtëpia shokun e tij nga Kosova

Prishtinë | 19 Jan 2022 | 09:57 | Nga Ekonomia Online

Donaldi ka treguar arsyen e nominimit të Dagz i cili edhe u eliminua mbrëmë.

Arsyeja ka qenë se ai sheh Einxhel si konkurente të fortë brenda shtëpisë dhe ka vendosur t’i largoj personin më të afër në mënyrë që Einxhel t’i dëmtohet loja.

Ky është reagimi i Donaldit pasi kuptoi se “ia futi” Dj Dagz dhe e nxorri nga shtëpia

“Nuk e kam zgjedhur Dagz se ai shpëton Einxhel”, tha ndër tjera Donaldii i cili bisedonte me Beatrix dhe Monikën.

Ndryshe, Donaldi shpëtoi Tanin dhe nominoi Dagz gjë e cila ishte shumë pak e pritshme nga banorët, po ashtu edhe publiku.

Shiko videon e mëposhtme teksa banorët bisedojnë.

Të ngjashme