Drake zbulon aeroplanin privat 185 milionë dollarësh

Prishtinë | 12 Maj 2019 | 12:27 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur amerikan Drake, tani ka nën pronësi një aeroplan gjigant Boeing 767.

Reperi e ka zbuluar aeroplanin në një postimi në rrjetet sociale, i cili mban emrin “Air Drake”.

Drake ka modifikuar aeroplanin sipas dëshirave personale dhe të markës muzikore të tij, OVO sound.

32 vjeçari, fitues i çmimit Grammy ka zbuluar aeroplanin e tij luksoz për fansat e tij.

“Jo më me qira, jo më me nda kohën me njerëz të tjerë e pa bashkë-pronarë”, ka thënë këngëtari duke u krenuar gjatë prezantimit të aeroplanit.

https://www.instagram.com/tv/BxR4lw5A6jj/?utm_source=ig_embed
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme