Dua dhe Sam nderohen me çmim

Prishtinë | 05 Kor 2019 | 17:53 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa ka shfaqur veshjen e saj me stil teksa po parakalonte në tapetin e kaltër gjatë pjesëmarrjes në Nordoff Robbins 02 Silver Clef Awards 2019, mbajtur në Londër të Anglisë.

Këngëtarja kosovare  ishte e shoqëruar nga kolegët e saj artistë, Sam Smith, Mabel, The Black Eyed Peas – apl.de.ap, Taboo dhe will.i.am – si dhe nga anëtarët e Years & Years – Mikey Goldsworthy, Olly Alexander dhe Emre Turkmen.

Dua Lipa, Sam Smith dhe të ftuarit e tjerë ishin në mesin e fituesve të këtij viti të kësaj ceremonie,e  cilau udhëhoq nga Edith Bowman për herë të tretë radhazi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme