Dua Lipa e bukur? Nuk e keni parë nënën e saj

Prishtinë | 11 Gus 2016 | 09:45 | Nga

Ylli botëror në ngjitje, Dua Lipa përveç për talentit në muzikë, njihet dhe pëlqehet edhe për një bukuri mahnitëse.

E thjeshtë në grim dhe pa komplikimet e mbushjeve me fillera, Dua është simboli i një artisteje të kompletuar, mes tjerash edhe për imazhin që reflekton.

E duket se bukuria është çështje gjenesh. Ndërsa njohim babanë e saj Dukagjin Lipën, Dua duket të ketë marrë shumë edhe nga nëna e saj, Aneja.

Në një foto e publikuar nga prive.al, nënë e bijë shkëlqejnë, ku duket se bukuria e këngëtares është e trashëguar.

dua nana

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme