Dua Lipa fiton edhe çmimin e dytë në Brit Awards

Prishtinë | 21 Shk 2018 | 22:32 | Nga

Pasi u shpall Artistja më e mirë e vitit, ajo ka fituar edhe çmimin për Depërtimin më të mirë të vitit.

Në skenë ajo mori edhe vëllanë dhe motrën e saj për të “përjetuar eksperiencën e njëjtë si të saj”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme