Dua Lipa gati për një tjetër performancë të madhe

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 14:56 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa sot mban koncertin e radhës.

Pas publikimit të këngës së re, menjëherë kanë filluar kërkesat e publikut ta shohin Dua Lipën duke performuar në vendet e tyre.

Këngëtarja sot do performoj në shtetet arabe saktësisht në Dubai, dhe mezi pret të filloj shfaqjen, me një imazh të publikuar në profilin e saj në Instagram shqiptarja shkroi “Shihemi sonte në shfaqjen e Dubait”.

Kujtojmë se ‘Dont star now’ titullohet hiti i ri i Duas që ka arritur shifrën e 32 milionë klikimeve ende pa mbushur dy javë nga publikimi. 

Të ngjashme