Dua Lipa mahnitë publikun në “Ellen Show”

Prishtinë | 11 Jan 2020 | 13:47 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në shfaqjen e njohur televizive amerikane “The Ellen Show”.

Dua dukej si gjithnjë në formë dhe komentet pozitive kanë qenë të shumta për të.

Artistja shqiptare performoi në spektaklin e madh hitin “Don’t Start Now”, lëvizjet tunduese, interpretimi korrekt dhe look-u unik lanë të mahnitur të gjithë publikun në sallë.

Më poshtë mund t’a ndiqni performancën e Dua-s në “Ellen Show”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme