Dua Lipa shkëlqen në “V Magazine”

Prishtinë | 12 Jan 2017 | 00:01 | Nga

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, po korr mjaft suksese me këngët e saj, të cilat pëlqehen shumë dhe zënë vendet e para në top lista botërore.

Përpos zërit fantastik për të cilin ka marrë kritika të shumta pozitive, Dua shquhet edhe për stilin e saj të veçantë.

E tillë ka ardhur edhe në një fotosesion që ka realizua për revistën “V Magazine”, të realizuara nga fotografi Mario Testino.

Këngëtarja duket përplot stil dhe mjaft seksi, derisa në njërën foto ajo shfaqet topless, derisa mban gjoksin me duar.

DUA-LIPA (3)

DUA-LIPA (9)

DUA-LIPA (8)

DUA-LIPA (7)

DUA-LIPA (6)

DUA-LIPA (4) DUA-LIPA (2) DUA-LIPA (1)

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme