Dua Lipa përfundon turin e koncerteve, përplot emocione përgjatë 3 viteve

Prishtinë | 12 Tet 2018 | 08:21 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka dëshmuar tashmë suksesin e saj.
Me anë të disa postimeve të publikuara në Instagram ajo tregon se së shpejti do të përfundoj turin e koncerteve të filluara në vitin 2016, shkruan lajmi net.

“Një shou të papërfunduar prej turit tim të koncerteve. ndjehem shumë mirë. 3 vitet time të turit që nga (janari i vitit 2016), 245 koncerte edhe një të cilin do ta kemi në dhjetor në Denver pa përfshirë radiot dhe mbrëmjet akustike…vetëm koncerte të plota! Krenare me atë që bëmë dhe ku kemi qenë dhe mezi po presim deri në shoun e radhës ? Edicioni i plotë është në 7 ditë”, shkruan ajo në postimin e hedhur në Instagram.

Përveç kësaj Lipa nuk ka munguar as me projekte të reja muzikore kurse të fundit këngë që ka lansuar është “Electricity”.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme