Dua Lipa publikon videon nga fëmijëria dhe ja cfarë i thotë Gigi Hadid!

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 16:30 | Nga Ekonomia Online

Ato të dyja janë mike të mira dhe madje kanë pasur edhe disa takime në ca ngjarje të rëndësishme publike ndërkombëtare.

Shqiptarja Dua Lipa dhe modelja amerikane Gigi Hadid këtë raport miqësor po e shprehin edhe në rrjetet sociale.

Image result for gigi hadid and dua lipa

Dy vajzat e njohura, shpesh komentohen e pëlqehen mes vete ndërsa së fundmi është Hadid ajo që i ka shkruar Duas.

Derisa këngëtarja ka publikuar një video të vjetër të sajën duke kënduar në festën e shkollës në Kosovë, Gigi i ka komentuar asaj duke i thënë se është YLL.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme