Dua Lipa shfaqet me një stil të çuditshëm, endet me rroba shumë të gjera krah Anwarit në Los Angeles

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

Ata kohët e fundit janë parë me pushime së bashku në Palm Springs të Kalifornisë.

Dhe Dua Lipa së bashku me të dashurin Anwar Hadid u kthyen në jetën e tyre normale të enjten, kur ata u panë në një shëtitje me qenin e tyre Dexter në zonën e Hollywoodit Perëndimor të Los Angeles.

Këngëtarja e hitit “Levitating”, 25 vjeçare, kishte veshur një ansambël të gjerë, të përbërë nga një këmishë burrash me vija të bardha dhe me vija blu, kombinuar me një palë xhinse të gjera, shkruan DailyMail.

Krijuesja e hiteve e lindur në Londër kishte veshur një palë këpucë të zeza dhe në dorë mbante një çantë të zezë.

Dua gjithashtu përdori të njëjtat nuanca të lenteve të verdha që ajo nxori në Instagram një ditë më parë, në postimet nga udhëtimi i saj në shkretëtirë.

Flokët ngjyrë kafe të Duas ishin të lëshuara lirshëm, teksa mbuloi gojën dhe hundën me një maskë standarde kirurgjikale për fytyrën në përputhje me ligjin e Kalifornisë.

Anwar, 21 vjeç, ishte i veshur me një ansambël të errët me një këmishë të zezë, këmishë gri dhe pantallona të zeza, që e bënin të dukej mjaft tërheqës.

Vëllai i vogël i Bella dhe Gigi Hadid përfundoi veshjen e tij me çorape të zeza dhe këpucë që përshtateshin.

Pamja e tij dukej edhe më interesante maskë të markës “Louis Vuitton” që përmban detaje të kuqe.

Çifti aktualisht po jetojnë me njëri-tjetrin në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Të ngjashme