Dua Lipa shfaqet me reçipeta provokuese (Foto)

Prishtinë | 20 Shk 2021 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka guxuar shumë me veshjen e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza në “Instagram” ku shfaqet mjaft provokuese me reçipetat si rrjetë, ndërsa foton e realizoi gjatë përgatitjeve për versionin e ri të albumit të saj.

Dua Lipa guxon shumë, shfaqet me reçipetat si rrjetë (FOTO)
Reçipetat ngjyrë gri ia zbulojnë gjoksin dhe po ashtu barkun e sheshtë, ndërsa flokët i kishte lidhur lart.

Në këtë fotografi shfaqet edhe grupi i saj që kujdeset për çdo detaj të këngëtares së famshme, që ajo të shkëlqejë gjithmonë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme