Dua Lipa sonte në Jakarta

Prishtinë | 13 Gus 2017 | 13:17 | Nga

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, përmes një postimi në Instagram ka njoftuar se sot do të performoj në Jakarta, kryeqytetin e Indonezisë.

Në Jakarta, Lipa do të shkojë pas shfaqjeve që pati në Korenë e Jugut dhe në Kuala Lumpur, për të cilat tha se është e gatshme edhe për shfaqje tjera në të ardhmen.

“Faleminderit që ishit aq shumë argëtues”, ka shkruar Lipa.

https://www.instagram.com/p/BXu8SnvF_v7/?taken-by=dualipa

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme