Dua Lipa thekson linjat trupore përmes fustanit të ekspozuar

Prishtinë | 28 Dhj 2020 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, po korr sukses të madh në industrinë muzikore ndërkombëtare.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga jeta dhe karriera e saj

Në një të fundit, duka zgjodhi të josh 57.6 milionë ndjekësit me fotografi ku theksonte tipare e formësuara trupore.

Kësaj here artistja vendosi të vishet me një fustan rozë, i cili i zbulonte asaj gjoksin dhe një pjesë të shpinës.

Flokët kësaj radhe zgjodhi t’i lë të lira mbi supe, derisa për makijazh shkoi me nuanca më të hapura.

Ndërkohë, Dua së fundmi ka mbajtur të azhurnuar fansat me informacione për sukseset e mëtutjeshme të saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme