Dua Lipa vazhdon të publikojë fotografi joshëse në bikini nga pushimet në Shqipëri

Prishtinë | 29 Kor 2021 | 14:44 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është duke shijuar pushimet në Shqipëri, këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes disa fotografive në rrjete sociale.

Dua është mjaftë aktive në rrjete sociale, e që vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

25-vjeçarja së fundmi ka publikuar pamje duke shfaqur format e saj të bujshme të trupit.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini me vija vjollce dhe të zeza, dhe dukej në çdo centimetër atraktive me flokët e lagura në plazh.

Të ngjashme