Dua merr vëmendjen me pozën nga Dubai ku shfaqet pa sutiene

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 17:26 | Nga Ekonomia Online

Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, pos suksesit të madh që ka në karrierën muzikore, arrin të marrë vëmednje edhe me dukjen e saj.

Këngëtarja numëron mbi 35.6 milionë ndjekës në Instagram, ku shpërndan fotografi nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë të premtes, 24-vjeçarja e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë pa krahë, ndërsa në të i vërehet gjoksi, duke qenë se nuk ka të veshur jelekë, percjell telegraf. “A e kam vëmendjen tuaj”, është mbishkrimi në bluzën, të cilën e ka veshur bukuroshja shqiptare.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme