Dua publikon foto nga jahti, ky është komenti që ia bëri vjehrra

Prishtinë | 30 Kor 2021 | 20:53 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa po qëndron në Shqipëri. Këngëtarja kosovare me famë botërore është duke shijuar ditët e pushimit në bregdetin shqiptar.

Por jo vetëm. Dua ndodhet bashkë më familjen dhe të dashurin e saj amerikan Anwar Hadid ku shpesh poston momentet e bukura familjare në rrjetet sociale.

Së fundmi ka postuar foto derisa merr rrezet e diellit në një jaht luksoz, meqë rast nuk mungoi komenti i vjehrrës së saj Yolanda Hadid.

“Ju dua” ka shkruar ajo duke iu referuar Duas dhe Anwar.

Ndryshe “Love again” është kënga që Dua ka lansuar muajin e kaluar.

Të ngjashme