Duda Balje nuk preokupohet me Specialen, poston foto seksi

Prishtinë | 23 Dhj 2017 | 00:00 | Nga

Duda Balje është një ndër deputetet më të bukura të Parlamentit të Kosovës.

Derisa në “shtëpinë” e saj sot ka pasur zhvillime serioze për shkak të një iniciative për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, deputetja boshnjake duket se ka pasur tjetër preokupim.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Facebook, ku shfaqet shumë seksi dhe tërheqëse. Shumë komentues e komplimetojnë për formën fizike mjaft të mirë. Kujtojmë këtu se ajo është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve.

Image may contain: 1 person, smiling, closeup

Image may contain: 1 person, smiling, text

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme