Duet divash

Prishtinë | 29 Qer 2022 | 09:12 | Nga Ekonomia Online

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër, atë mes Dhurata Dorës dhe Elvana Gjatës.

Lirisht mund të quhet “duet divash”.

Dhurata Dora dhe Elvana Gjata e kanë pothuajse gati këngën e tyre të radhës të cilën ato e kanë paralajmëruar gjatë ditës së enjte.

“E enjte 23:59. Gati!”, ka shkruar Dhurata dhe Elvana në një status të përbashkët në rrjetet sociale.

Dy këngëtarët duken shumë të njëjta, së paku në fotot që ato kanë postuar në Instagram.

Të ngjashme