E bëri edhe Hyremi, zhvishet e tëra dhe e poston foton në Instagram

Prishtinë | 25 Tet 2021 | 20:15 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli, e cila njihet me rolin e “Hyrremit” të “Sulejmani i madhërishëm” ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka pozuar komplet nudo në një vaskë, duke treguar që gjendet në Gjermani.

Në fotografi ajo shfaqet duke e mbuluar gjoksin me duar teksa i buzëqesh kamerës.

Nuk është hera e parë që aktorja publikon imazhe të nxehta, por kësaj radhe ajo u shfaq më provokuese se kurrë më parë.

Të ngjashme