E besoni që është 64-vjeçare?

Prishtinë | 26 Jan 2017 | 20:31 | Nga

Aktorja argjentinase, Graciela Ines Casanova, 64-vjeçare, ka mahnitur fansat duke postuar një foto nudo. Duke kundruar trupin e saj pa asnjë të metë, vështirë të besosh moshën e vërtetë të saj.

Casanova është gjithashtu moderatore dhe modele. Ajo shpërndau fotot të trupit të saj lakuriq në shtëpi në qytetin Villa Carlos Paz, duke i postuar në Twitter dhe Instagram.

Bashkangjitur fotove ajo shkruan: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”.

Megjithatë disa u treguan skeptikë për trupin e saj dhe madje kanë shprehur pakënaqësinë e tyre në foto.

“Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë ky një ndër komentet e shumta.

She captioned this very revealing shot: 'This is the result of a healthy life'

Graciela often shows off her impressive figure on social media

Some online commenters insisted there was more to her enduring beauty than just healthy living

verano

Es Graciela Alfano la mejor Milf Argentina?

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme