E gjithë vëmendja tek Rita Ora në Met Gala 2018

Prishtinë | 08 Maj 2018 | 09:16 | Nga

Të hënën në mbrëmje yjet botërore parakaluan në tapetin e mbrëmjes së njohur të modës “Met Gala”, që po mbahet në New York.

Parakalimi i Rita Orës në këtë tapet është përcjellë me shumë brohoritje e fotografi nga fansat dhe fotografët e pranishëm. Rita Ora edhe kësaj herë ka marrë gjithë vëmendjen e të pranishmëve. Me një fustan të errët, e me aksesorë që bëjnë pamje e saj edhe me shndritëse.

Ky është viti i gjashtë që këngëtarja nga Kosova prezantohet në këtë mbrëmje, thekson KultPlus. Ajo muaj më parë ka lansuar linjën e saj të modës, ndërsa gjatë karrierës së saj ka prezantuar edhe shumë brende të njohura botërore.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme