E kishit imagjinuar Kim Kardashianin duke ngrënë bakllava (Foto)

Prishtinë | 11 Kor 2017 | 15:31 | Nga

Ka disa shije të cilave vërtetë nuk mund t’u rezistosh. Ndër to natyrisht përfshihet edhe bakllavaja dhe këtë e konfirmon as më shumë e as më pak se Kim Kardashian.

Bukuroshes 36-vjeçare i duhet që të ruajë linjat duke qenë se gjithmonë është në qendër të vëmendjes, por ëmbëlsirës turke nuk i ka rezistuar dot.

Ajo ka postuar një foto në Insta Story të një pjate me bakllava, ku në mbishkrim ka vendosur edhe një emoji me sytë me zemra, duke treguar kështu gjithë dashurinë e saj për këtë ëmbëlsirë. Kush mund t’i verë faj?

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme