E larguan nga “On Records”, ja çfarë thotë Adelina Berisha për Kidën (Video)

Prishtinë | 11 Kor 2017 | 15:17 | Nga

Pak kohë më parë Adelina Berisha u bë pjesë e labelit “On Records” dhe në vazhdim do të menaxhohej prej tyre.

 Pjesë e labelit që në në fillimet e saj ishte edhe Kida me të cilën Adelina dukej se kishte një marrëdhënie shumë miqësore.

Por mjaftoi diçka e gabuar e thënë prej saj  që  jo vetëm të prishte njëherë e mirë marrëdhënien me Kidën, por edhe të largohej nga “On Records”. “Gjithë On Records janë fansat emi”, ishte shprehja  që penalizoi Adelinën.

Edhe tani pasi  ka kaluar pak kohë nga grindja, Adelina vihet përballë një pyetje të sikletshme  ku duhej të zgjidhte mes dy këngëtareve. Mes Kidës dhe Encës, ajo pa u menduar dy herë zgjedh Encën. Mëritë mes tyre vazhdojnë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme