E pritën me flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës, ja çfarë bëri Rita Ora për kroatët

Prishtinë | 09 Kor 2018 | 16:24 | Nga

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është pritur shumë mirë në koncertin e saj në Kroaci. Disa fansa në rreshtin e parë e kanë surprizuar duke hapur flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë.

Por nuk ka munguar përshëndetja e saj. Ndërsa performonte për të gjithë të pranishmit, Rita mori flamurin e Kroacisë dhe atë të Kosovës duke i mbajtur në kurriz. Pas kësaj uroi fitoren e Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës.

Rita Ora ka nisur turneun muzikor dhe destinacioni i rradhës është në Las Vegas.

Rita Ora concert in Croatia

WOW! Rita Ora in Croatia (Porec) dancing with Kosovo and Croatian flag. ????#imageofkosovo #KosovoPower

Posted by IMAGE of KOSOVO on Sunday, July 8, 2018

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme