E pyetur nëse është ndarë nga Shkëlzeni, Armina Mevlani: Jemi bashkë dhe të lumtur

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 17:15 | Nga Ekonomia Online

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë e komentuar për jetën private.

Artistja, e cila numëron afro dy milionë ndjekës vetëm në Instagram, u ka dhënë së fundmi mundësi të pyesin rreth jetës e karrierës profesionale.

E pyetur nëse është ndarë nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha, modelja nuk ka hezituar të thotë të vërtetën.

“Jeni ndarë me Shkëlzenin se kështu aludohet nëpër medie?”, ka qenë pyetja drejtuar Mevlanit.

“E pavërtetë, jemi bashkë dhe të lumtur”, sqaroi ajo.

Të njëjtit janë në një romancë dashurie prej vitesh, gjersa kanë anuluar dasmën për shkak të pandemisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme