E relaksuar dhe e rimbushur, J.Lo guxon të pozojë me bikini edhe në moshën 50 vjeçare

Prishtinë | 17 Shk 2020 | 11:17 | Nga Ekonomia Online

Edhe pse i ka mbushur të pesëdhjetat, Jennifer Lopez guxon që të zhvishet dhe të pozojë me krenari me të brendshme apo me bikini.

Për më shumë, imazhet e tilla i shpërndan në rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra miliona fansa.

Aktorja dhe këngëtarja e ka publikuar një fotografi në Instagram, në fakt është një autoportret fotografik, në të cilin ka pozuar vetëm me bikini.

50-vjeçarja e ka treguar edhe një herë suksesin e angazhimit të madh që bën në palestër për të pasur një figurë të tillë trupore.

“E relaksuar dhe e rimbushur”, është përshkrimin që këngëtarja ka zgjedhur për këtë postim.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme