E veshur në bikine në fokus gjoksin, Eni shfaqet provokative për ditëlindje

Prishtinë | 05 Kor 2020 | 15:40 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, Eni Koçi ka sot ditëlindjen.

Ajo mori urime të shumta për këtë ditë feste.

Përveç tjerash,  publikoi një fotografi e veshur me bikine ngjyrë të verdhë  e cila mori vëmendjen me gjoksin dhe linjat.

‘Urime ditëlindjen për mua‘, ka shkruar këngëtarja nga Shqipëria në postim, teksa nuk mungoi urimi nga i dashuri i saj, Genci.

View this post on Instagram

Happy birthday to me😍💁‍♀️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Të ngjashme