E veshur në bikini, Kida shfaq linjat e saj trupore para pasqyrës

Prishtinë | 23 Qer 2022 | 12:58 | Nga Ekonomia Online

Kida është njëra ndër këngëtaret që punon shumë të sjellë projekte muzikore të shpeshta.

Së fundi ajo ka sjellë bashkëpunimin me Dafina Zeqirin, “Luje belin”.

E pas suksesit të këngës ajo po shijon edhe pushimet me Dafinën.

Ajo ka postuar imazhe provokuese ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini,

Këngëtarja shfaqet në formë të mahnitshme në bikinit me ngjyrë të zezë.

Ajo kujdeset mjaft shumë për linjat trupore dhe madje është shumë e rregullt me palestër

Të ngjashme