E vogla e Lyrical Son po ndjek që tani hapat e babit

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 14:26 | Nga Ekonomia Online

Lyrical Son është një prej reperëve më të dashur shqiptarë, i cili numëron shumë hite në repertorin e tij dhe mijëra ndjekës në llogarinë e tij në Instagram.

Reperi mundohet të jetë herë pas here aktiv në rrjete sociale dhe shumica e postimeve që ai ndan, i dedikohet familjes së tij me të cilën është tepër i lidhur.

Vajza e tij e vogël, Erika, duket se ndan të njëjtin pasion me të atin për muzikën dhe këtë e ka treguar edhe bashkëshortja e reperit, Gresa.

Ajo tregon që Erika shpesh intepreton tinguj në kitarë, dhe të cilët duket se i shijon shumë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme