Ed Sheeran në maj nis turneun në Amerikën e Veriut

Prishtinë | 04 Tet 2022 | 11:50 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari britanik Ed Sheeran ka njoftuar se do të nisë një turne të ri në Amerikën e Veriut.

Turneu “Matematika” fillon më 6 maj 2023, në Arlington, Teksas dhe përfundon më 23 shtator në Inglewood, Kaliforni.

Të ftuarit specialë përfshijnë Khalid, Russ, Dylan, Rosa Linn, Cat Burns dhe Maisie Peters.

Biletat dalin në shitje më 14 tetor në orën 10:00 me orën lokale.

Turneu mbështet albumin e tij më të fundit “=”, i publikuar në tetor 2021.

Të ngjashme