Edhe Ana Lleshi do të debutojë në industrinë e muzikës

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 13:07 | Nga Ekonomia Online

Edhe Ana Lleshi do të debutojë në industrinë e muzikës.

Kësaj here, Ana Lleshi rrëfeu para kamerave të gjitha detajet për videoklipin e saj të ri. Ajo së shpejti do të debutojë në industrinë e muzikës dhe na tregoi pak nga prapaskenat e videoklipit.

Por jo vetëm kaq, me të ishte edhe Atdhe Xharavina i cili do të jetë protagonist në klipin debutues.

Ana Lleshi na tregon vetë për vendimin e saj i cili erdhi pas daljes nga “Për’puthen”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme