Edhe ato i kanë ditët e veta të këqija: Damat e njohura pa grim dhe gardërobë të shtrenjtë

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 10:35 | Nga Ekonomia Online

Kur nuk janë në tepihun e kuq apo në detyrë pune, damat e njohura duken mu sikur edhe çdo vajzë tjetër

Sado që na është dukur që ato janë të paprekshme, ndryshe, më të veçanta se ne vdekatarët e zakonshëm, e vërteta është që pothuajse janë të ngjashme sikur edhe ne në ditët e zakonshme kur nuk vënë grim apo kur nuk veshin fustane të shtrenjta.

Në veshje të rehatshme derisa shkojnë për kafjall apo kur kthehen nga ndonjë aheng i krisur këto aktore, manekine, këngëtare të njohura nuk frikësohen nga veshjet e tyre të këqija dhe të rehatshme dhe i lënë fotografët që t’i fotografojnë edhe kur janë të veshura me rroba të zakonshme.

Falë këtyre qëndrimeve të tyre, ka ardhur koha që të thyejmë mitet që dikush është i përsosur!

Ato nuk frikësohen të tregojnë anën e vet natyrale dhe të pozojnë fare pa grim në fytyrë.

Në galerinë e fotove shikoni disa nga damat e preferuara të cilat për ne janë personalitete të njohura fare pa grim në fytyrë, frizurë të rregulluar dhe tualet elegant.

Kaley Cuoco

Eva Longoria

Elsa Hosk

Ellie Goulding

Hilary Swank

Kristen Bell

Ashley Benson

Dakota Johnson

Mila Kunis

Gigi Hadid

Rita Ora

Të ngjashme