Edhe Edi Rama i fiksuar pas këngës së re të Fifit

Prishtinë | 30 Nën 2021 | 09:56 | Nga Ekonomia Online

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama.

Ky i fundit ka ndarë në ‘Instagram’ një video ku në sfond ka këngën e Fifit.

“Valbona Magjike”, shkruan ai, ku kënga i shton efektin stilistik pamjeve magjepsëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme