Edhe njëherë Rita paraqitet sensacionale nga karantina

Prishtinë | 26 Maj 2020 | 21:16 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka treguar edhe njëherë asetet e saj sensacionale derisa ka pasur të veshur bikine të zeza

Kosovarja është izoluar në fshatin Cotswolds rreth 200 km nga Londra dhe nga oborri i shtëpisë të cilën e ka marrë me qira ajo vazhdimisht ka postuar foto të zeza.

Në këtë vend, Rita e ka kaluar kohën prej që ka filluar pandemia e koronavirusit.

E sot, për ta shijuar diellin e këtij vendi ajo është parë në diell dhe në bikine ngjyrë të zezë.

Edhe njëherë ajo ka treguar format e saj superseksi. 

Të ngjashme