Edhe Yllka zhvishet (Foto)

Prishtinë | 23 Gus 2019 | 18:14 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, nuk i ka shpëtuar “trendit” të këngëtareve të reja për të postuar foto të zhveshura, një mënyrë kjo për të fituar fansa e “like” edhe nëse zërin nuk e ke shumë të mirë.

Yllka është larguar nga angazhimet e përditshme dhe bashkë me bashkëshortin ka nisur pushimet në një vend bregdetar.

Ajo në rrjetin social Instagram, ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në bikini ngjyrë të zezë.

Këngëtarja 36-vjeçare ka mahnitur me linjat trupore.

View this post on Instagram

🥂 💛

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

View this post on Instagram

Shkojm me Dridhje 😂 Mashallah 🧿

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Të ngjashme