Einxhel gjykon Ilirin: Për lojë tregoi dashnoren

Prishtinë | 08 Dhj 2021 | 17:00 | Nga Ekonomia Online

Iliri duket se ka qenë temë kryesore e shumë diskutimeve dhe debateve mbrëmjen e djeshme.

Banorët të revoltuar kanë gjykuar strategjinë e lojës së tij.

Einxhel e ka akuzuar Ilirin se vetëm për vëmendje dhe për efekt të lojës tregoi në publik ngjarje personale që i përkisnin të shkuarës.

‘’Ai për lojë riktheu një histori që nuk i përket fare fazës së tanishme të jetës së tij. Imagjino që kur njeriu arrinë të tregojë gruan dhe dashnoren për lojë…’’,-tha ajo duke rikujtuar faktin se Iliri ka bërë publike tradhëtinë e tij.

Më tej Einxhel shtoi se vetëm për protagonizëm në lojë ai nuk ‘’kurseu’’ në këtë histori as vajzën e tij,  së cilës iu desh që të mësonte tradhëtinë e babait të saj nëpërmjet ekranit.

‘’Imagjino, vajza e saj nuk e dinte këtë histori dhe mund ta ketë mësuar teksa e ka parë nga televizori’’,- tha ajo, deklaratë e cila iu aprovua edhe nga Arbri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme